Máte zničené vlasy? Detoxikujte je pomocí jednoduché vychytávky
Ten pomůže odstranit z vlasů nečistoty, odumřelé buňky, lupy a napomáhá i k odstranění přebytečného mazu. Peeling kromě toho slouží i k podpoře mikrocirkulace. Díky peelingu se pokožka zbaví všeho, co ji dusí, a je očištěná, okysličená a energizovaná.
Vhodný pro všechny
Vlasový peeling se hodí pro všechny, co mají zdravou pokožku hlavy. Mohou je použít i ti, kteří mají problém se snadno se mastícími vlasy, nebo je trápí lupy či mají vlasy unavené a bez života. Procedura je rovněž vhodná, pokud vás svědí pokožka hlavy. Peeling se nedoporučuje pro ty, co mají čerstvě nabarvené vlasy, protože tím riskují vymytí barvy.
Klidně každý týden
Dopřávejte si proceduru tak často, jak ji budete potřebovat, maximálně však dvakrát do týdne. Peeling se nanáší pěšinku po pěšince na mokré vlasy, pak se několik minut pokožka jemně masíruje a nakonec se vymyje vlažnou vodou. Teprve potom se používá šampon.
Vlasy jak znovuzrozené
Po peelingu je vlasová pokožka krásně okysličená, podporuje „odlepení“ vlasů od hlavy. Díky tomu získávají vlasy na objemu, dynamice a lesku. Navíc mnohem lépe pak reagují na další péči, jako jsou masky, šampony atd.
Domácí peeling
Peelingový produkt si můžete zakoupit prakticky už v každé drogerii. Ale můžete si jej připravit i doma stejně jako šampon, o kterém jsme psali zde. Tím pádem se určitě vyhněte cukru, protože u těchto přípravků je důležité, aby se na vlasy nelepily. Jednou z možností je rostlinný olej s jemnou solí. Nebo zkuste smíchat polévkovou lžíci jedlé sody, k tomu lžíci soli a tři polévkové lžíce kondicionéru. Po masáži produkt dobře vymyjte.


